نکاتی در مورد عکاسی از کودک

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

در کنار شناخت تکنیک های عکاسی پرتره کودک ،داشتن صبر و حوصله فراوان، علاقه به کودک و شناخت روحیه حساس و لطیف آن ها و همچنین توانایی در برقراری ارتباط نزدیک درمدت زمان کوتاه ،جذب کودک در هنگام عکاسی و شکار لحظه های حساس از حالات و پزهای خاص کودکانه و شیرین، شروط اصلی موفقیت در این شاخه از عکاسی پرتره می باشند که البته با پشتکاردر حین کار بدست آمده اند و بسیاری از نکته های ظریف آن آموختنی نیستند. از آنجا که کودکان و نوزادان باوجود شباهت های مختلف در سنین یکسان تفاوت های بسیاری نیز از نظر خلق و خو دارند با عکاسی و برخورد مداوم با کودکان است که این تجارب بدست آمده اند .

عکاسی از کودک همچون عکاسی خبری نیاز به سرعت عمل و تحرک بسیار نیز دارد با وجود اینکه همه کودکان خلق و خو و حالات مشابهی دارند اما گاهی عکاس کودک را با پزها و شیطنت های خود شگفت زده می نمایند اما با وجود خستگی بسیار که در حین کار به وجود می آید ،جدابیت ، شیرینی و معصومیت کودک و نوزاد و عکس های زیبایی که حاصل می شوند ، این حرفه را بسیار جذاب می نماید. البته داشتن تخصص در نورپردازی مناسب کودکان به طوری که معصومیت و خواص کودکانه حفظ شوند نیز ضروی است که این نکته و نکات ظریف دیگری کار عکاس حرفه ای کودک را با دیگران ،متمایز می نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر دربارهآتلیه تخصصی کودکو آتلیه عکاسی کودک در تهرانبه وب سایت زیر مراجعه کنید.

www.photokafshdoozak.com

نکاتی در مورد روابط,نکاتی در مورد مردان,نکاتی در مورد بارداری دوم,نکاتی در مورد زنان,نکاتی در مورد بارداری,نکاتی در مورد بدنسازی,نکاتی در مورد خانه داری,نکاتی در مورد ازدواج,نکاتی در مورد عکاسی,نکاتی در مورد پوست,...
نویسنده : بازدید : 20 تاريخ : يکشنبه 9 آبان 1395 ساعت: 13:40

close
تبلیغات در اینترنت