عکاسی کودک در خانه

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

کودکان بهترین سوژه ها برای عکاسی هستند. اگر شما هم صاحب یکی از این کودکان ناز و دوست داشتنی باشید، می دانید که این کوچولوها مدام در حال تغییر هستند و تنها کاری که شما می توانید برای ثبت تغییرات آنها انجام دهید، این است که از آنها عکس بگیرید.

عکس گرفتن از کودکان در آتلیه نوزاد واتلیه کودکراه خوبی است که شما از عزیزانتان عکس بگیرید. اما اگر خودتان به عکاسی علاقه دارید، می توانید با یک سری امکانات ساده این کار را شروع کنید.

چند ایده عکاسی کودک

چترها، کلاه ها و گوشی های تلفن در کنار کودکان عکس های آنها را زیباتر جلوه می دهند. از کودکان در زمان خوردن خوراکی عکس بگیرید. آینه وسیله دیگری است که به دلیل اینکه بچه ها به آن عکس العمل های جالب نشان می دهند، وسیله خوبی در زمان عکاسی خواهد بود. بازی کردن و حرف زند با کودک در حین گرفتن عکس و خندان او موجب می شود بتوانید عکس های متفاوت از چهره او بگیرید. با استفاده از یک جغجغه و دیگر اسباب بازی هایی که دوست دارید، می توانید توجه او را به خود جلب کنید و نگاهش را متوجه خود کنید.

اگر می خواهید عکس هایی تکرارنشدنی از کودکان خود بگیرید، دوربین شما همیشه باید آماده باشد. ثبت هر اتفاقی که برای اولین بار است دارد برای کودک می افتد هیجان انگیز است.

از کودک خود عکس پرتره بگیرید. برای اینکه عکس پرتره شما بهتر شود از رنگ های سرد استفاده کنید. لباس ها و رنگ هایی را برای کودک انتخاب کنید که به او بیشتر از بقیه می آید. تازه می توانید از کودک لختتان نیز عکس بگیرید.

برای آشنایی با ایده های بهتر مقالهایده عکاسی کودک در خانه با کمترین امکاناترا حتما مطالعه کنید.

پیشنهاد ما به شما این است که درست است که شما خود می توانید از کودکتان عکس بگیرید، اما عکس هایی که در آتلیه های تخصصی مانندآتلیه کودک و نوزاد کفشدوزکگرفته می شوند، برای تزئین دیوار خانه های شما شاید مناسب تر باشند.

عکاسی,کودک,خانه,...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : سه شنبه 28 شهريور 1396 ساعت: 1:45

close
تبلیغات در اینترنت