آتلیه عکاسی کودک کفشدوزک

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

بارداری هم یکی از مراحل مهم زندگی مادر است که بار سنگین فرزند خود را به دوش می کشد. در این مرحله از زندگی هم می توان شاد بود، شاد زیست و تمامی خاطرات خوب این دوران را ثبت کرد. بسیاری از مادران در زمان بارداری علاقه زیادی به عکاسی ندارند و گوشه گیری را بر هر چیزی ترجیح می دهند. در حالی که سالهای بعد که به این دوران نگاه می کنند، حسرت بی توجهی به آن را می خورند. حتی فرزندان هم علاقه‎ی زیادی دارند تا بدانند مادرشان در زمان بارداری چگونه بوده است. بنابراین می توان این دوران را با عکاسی برای آنها ثبت کرد و به یادگار گذاشت.

اما عکاسی از دوران بارداری هم تکنیک های خاص خود را دارد. شاید اگر مادران به این تکنیک ها واقف باشند، گوشه گیری را کنار بگذارند و هر روزشان را با یک دوربین ثبت کنند.

برای عکاسی از مادران باردار باید زمان آن را مشخص کرد. بهترین زمان از نظر عکاس های حرفه ای، 8 ماهگی به بعد است. در این زمان شکم مادر برآمده شده و در تصویر به وضوح مشخص می شود که مادر باردار است. برخی از بانوان در دوره بارداری کمتر به ظاهر و سر و وضع خود رسیدگی می کنند. پوست چروکیده و زمخت با لباس هایی شل و وارفته که تمام انگیزه عکاسی را از بین می برد.

در حالی که یکی از شرایط عکاسی حرفه ای از مادران باردار این است که به ظاهر خود رسیدگی کنند. پوشیدن بهترین لباس ها که متناسب با دوره بارداری باشد، عکاسی را حرفه ای تر می کند.

مواردی که باید برای عکاسی بارداری رعایت شود در بهترین زمان عکاسی بارداری بهترین زمان عکاسی دوران بارداری به طور کامل توضیح داده شده است.

·         ژست های بانوان باردار

عکس برداری در زمان روز یا شب

·         روحیه مادر

با به پایان رسیدن دوران بارداری و به دنیا آمدن نوزاد شما می توانید با مراجعه به یک آتلیه تخصصی کودک و نوزاد اولین روز های زندگی فرزندتان را ثبت کنید.

:: برچسب‌ها: آتلیه کودک,عکاسی بارداری,بهترین زمان عکاسی بارداری,آتلیه تخصصی کودک کفشدوزک ,
:: بازدید از این مطلب : 1

|

امتیاز مطلب : 0

|

تعداد امتیازدهندگان : 0

|

مجموع امتیاز : 0

...
نویسنده : بازدید : 13 تاريخ : چهارشنبه 31 خرداد 1396 ساعت: 3:43

close
تبلیغات در اینترنت